SINTESI FLU E-BIKE white

Cinelli Nemo Gravel

Popis

Sintesi FLU E-BIKE je novým přírůstkem do rodiny FLU. Hlavním kritériem pro vytvoření nového kola s elektro pohonem, bylo zachování sportovního charakteru, jako u klasických závodních speciálů Sintesi FLU. Skvělá ovladatelnost, vyvážené značkové komponenty, individuální design a to vše postavené na špičkové německé technologii od značky Brose. Tato rodinná firma vyvíjí a vyrábí elektrické pohony v hlavním městě Německa. Sintesi FLU využívá nové top motory v inovativním hořčíkovém krytu. Ty jsou o 500 gramů lehčí a o 15 procent menší než varianty vyrobené z hliníku. Motor poskytuje až 410% asistence při 90Nm krouticího momentu. Precizní senzorový systém poskytuje přesně to správné množství extra výkonu.
Pohony Brose běží extrémně tiše bez vibrací, nekladou
žádný odpor při šlapání při vypnutém motoru. Baterie Brose 630Wh je optimálně synchronizována s kompletní řadou produktů Brose Drive, které se starají o chod Sintesi FLU E-bike.

Sintesi FLU E-bike polar white na sadě Sram GX 1×12 s vidlicí RockShox Recon je  špičkou ve svém segmentu.  Každé modelové provedeni má i celou řadu individuálních řešení.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

@maxcursor_ostrava

Sledujte nás na sociálních sítích

CAROSELLO, s.r.o

Čujkovova 52, 700 30, Ostrava - Zábřeh, Česká republika

IČ: 27794113
DIČ: CZ27794113

Telefon: +420 596 768 599
Email: eshop@maxcursor.cz

Copyright © 2022 CAROSELLO, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by ODMARKETING.