Sintesi FLU

O značce

Sintesi kořeny sahají do Itálie minulého století. Již od svého vzniku má značka ve svém rodokmenu vepsánu sportovní DNA. Vítězí v národních šampionátech i ve světovém poháru. Na začátku našeho století, po dramatických změnách ve veloprůmyslu, Sintesi přichází s konceptem FLU. FLU kola určená pro nekompromisní nasazení v závodech. FLU obsazuje všechny rychlostní disciplíny MTB, cyklokros, silnici, dráhu i triatlon. Každým rokem značka přichází s inovacemi, protože jediné co se v závodě počítá je vítězství! 

FLU RD AERO

Rám s nejnižším aerodynamickým odporem jaký jsme kdy vyrobili. Při použití špičkového karbonového vlákna Toray HMF T 1000, jsme mohli ušetřit hmotnost a zároveň zvýšit tuhost nové rámové konstrukce. Každý detail byl přepracován tak, aby celý rámový kokpit snížil odpor vzduchu na minimum. Nová aero sedlovka umožňuje použití sedla s klasickými  i oválnými lyžinami. Nové aerocombo karbonové řídítka jsou připraveny na montáž speciálních 3D časovkářských nástavců. Tohle technické řešení posouvá FLU RD AERO na další úroveň, univerzální stroj na silnici, časovku a triatlon. Výsledný celek tak nabízí vše co od závodního silničního kola čekáme.

Cinelli Nemo Road disc
Cinelli Nemo Road disc

FLU RD

Cinelli Nemo Road disc
Cinelli Nemo Road disc

FLU cx 24

Ůplně nová kategorie závodního kola, která smazává rozdíly mezi silničním a cyklokrosovým speciálem. Použité karbonové materiály s vysoce modulovaného uhlíkového vlákna Toray HMF T 1000 řadí rám do top třídy. Hlavní konstrukční specialitou je řešení zadní stavby rámu. Je zkrácena o 5 mm , tím kolo získává lepší zrychlení a větší agresivitu. Pro průchod pláště až do šíře 40 mm, byla vyvinuta nová aero sedlová trubka. A tak celkový design rámu s integrovaným aero kokpitem působí jako plnokrevný silniční speciál. To dává jezdci nové možnosti ve všech závodních disciplínách silnice, cyklokros i gravel.

FLU gr 24

N ová koncepce rámu pro Gravel závodní nasazení. Aerodynamika i v této disciplíně hraje zásadní roli a tomu je přizpůsobený design rámu. Karbonový rám nejvyšší kvality je standardem včetně vnitřního integrovaného vedení. Aero combo řídítka jsme doplnili karbonovou sedlovkou o průměru 27,2 mm. Ta dává kolu vyšší pohodlí a šetří energii v terénu. Průchodnost plášťů jsme navrhli do šíře 50 mm. To dává kolu dostatek jistoty a bezpečí i v těžkých podmínkách. Předsunutí vidlice spolu s delším rozvorem zlepšuje ovládání kola v rychlých, rozbitých pasážích tratě. S vahou rámu na hranici 900g tento model posouváme na úroveň závodních speciálů v disciplíně gravel a cyklokros.

FLU TT

Cinelli Superstar disc

FLU ht MTB

Cinelli Superstar disc
Cinelli Superstar disc
Cinelli Superstar disc
Cinelli Nemo Gravel
Cinelli Superstar disc
Cinelli Superstar disc

FLU E-BIKE fs

Cinelli Superstar disc

FLU E-BIKE ht

Cinelli Superstar disc
Cinelli Superstar disc
Cinelli Nemo Gravel
Cinelli Nemo Gravel

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

@maxcursor_ostrava

Sledujte nás na sociálních sítích

CAROSELLO, s.r.o

Čujkovova 52, 700 30, Ostrava - Zábřeh, Česká republika

IČ: 27794113
DIČ: CZ27794113

Telefon: +420 596 768 599
Email: eshop@maxcursor.cz

Copyright © 2022 CAROSELLO, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by ODMARKETING.