Intense primer 29

Popis

Trailové kolo rovná se čistá dokonalost…140mm zdvihu na rychlých 29” kolech umožňuje Primeru 29 srovnat jakoukoli překážku, a to jak v náročných stoupáních, tak v technických sjezdech. Stručně řečeno, Primer 29 je ultimátní všestranné prémiové trailové kolo. Může to být jediné horské kolo, které kdy budete potřebovat. Trailové kolo Primer 29 je nejuniverzálnějším modelem v naší řadě, umí být zároveň hbité a zábavné. Poskytuje sebevědomou inspirující jízdu na každém trailu, je to ultimátní všeuměl.

Technologie Flip Chip umožňuje rychle přepínat mezi dvěma polohami a měnit tak geometrii Primeru 29, což vám dává různé jízdní vlastnosti. Nastavení „Low“ je pro většinu běžného každodenního ježdění, ale pokud budete jezdit hlavně do sjezdů, máte možnost snadno přepnout na nastavení „Lower“. Přechod z režimu Low na Lower změní hlavový úhel o 0,6º, sníží nastavení o 7 mm a zkrátí „reach“ o 6 mm (údaje pro Primer 29 velikost L). To znamená, že v nejnižším nastavení pohltí lépe sjezdy a projede každou zatáčku ještě ostřeji než dříve.

Spojení předního a zadního trianglu, jako u všech modelů Intense zabezpečují dvě protiběžně se otáčející vahadla, čepy jsou speciálně umístěny tak, aby umožňovaly oddělení síly při šlapání a brzdění od výkonu odpružení.
Každý model v našem sortimentu stavíme tak aby měl vlastní osobitý charakter.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

@maxcursor_ostrava

Sledujte nás na sociálních sítích

CAROSELLO, s.r.o

Čujkovova 52, 700 30, Ostrava - Zábřeh, Česká republika

IČ: 27794113
DIČ: CZ27794113

Telefon: +420 596 768 599
Email: eshop@maxcursor.cz

Copyright © 2022 CAROSELLO, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by ODMARKETING.