Domů /

Kolo CINELLI VERY BEST OF / YOU GOT THE SILVER 2016

Kód: 136XSL
CENA JEDNOTLIVÝCH KOL CINELLI JE ŘEŠENA INDIVIDUÁLNĚ DLE SPECIFIKACÍ ZÁKAZNÍKA.

Žádné hodnocení.
9.999.999.999 Kč , plus doprava
(9.999.999.999 Kč/ks)

Varianty Kolo CINELLI VERY BEST OF / YOU GOT THE SILVER 2016
Kolo CINELLI VERY BEST OF / YOU GOT THE SILVER 2016, L Kolo CINELLI VERY BEST OF / YOU GOT THE SILVER 2016, L Kód: 136XSL L
9.999.999.999 Kč*
Kolo CINELLI VERY BEST OF / YOU GOT THE SILVER 2016
Very Best OF - je výsledkem skloubení technologického know-how Columbus Carbon LAB spolu se zkušenostmi výroby rámů Cinelli. Nový celokarbonový rám patří k vrcholu nabídky Cinelli.

Každý detail rámu byl pečlivě analyzován a vyvinut k dosažení maximálního výkonu a snížení hmotnosti a to díky použití vysokopevnostních vláken T700/HM. Čistě závodní geometrie a vnitřní vedení bowdenů nebo elektroniky pro čistý design rámu
Sloupek vidlice je 11/8“/13/4“ v poměru 40/60 horní a spodní rámové trubky nabízí vysokou pevnost i při brždění při vysokých rychlostech. Mírné zakřivení spodních nohou rovněž přispělo k lepší ovladatelnosti kola.
Sedlo je jedním z důležitých bodů na rámu, kde je soustředěna většina váhy jezdce a jsou zde přenášeny veškeré nerovnosti povrchu silnice. Aby se tyto negativní vlivy minimalizovaly, bylo vytvořeno speciální přechodové pásmo. Horní vzpěry zadní stavby byly zploštěny pro dosažení maximálního komfortu zadní stavby a vibrace od zadního kola byly rozptýleny v místě přechodu sedlové a horní rámové trubky. Mimo to byl zvolen rozměr sedlovky 27,2 mm pro snížení váhy a lepší pružnost.
Středové složení BB92 je kompletně z karbonu, umožňuje snadné vedení kabelů a lanek. Díky oversize konstrukci středového složení rám vyniká skvělou pevností a efektivitou šlapání. Na levé spodní vzpěře je místo pro upevnění baterie pro dokonale čistý vzhled kola.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.