Výrobci
NOVINKY

pracovní doba a telefonní spojení:

 

Po - Pá: 10:00 - 20:00

 

obchod:

servis / prodejna:

+420 604 938 464

velkoobchod:

+420 596 768 599

kancelář:

+420 596 745 693

 

 

Připojení k Facebooku
Přihlásit se

CINELLI / rámy, díly

 

 

PÍŠE SE ROK 1948. SKVĚLÝ CYKLISTA S 15 LETÝMI ZKUŠENOSTMI V PROFESIONÁLNÍM PELOTONU VYUŽÍVÁ SVÉ ZKUŠENOSTI A GENIALITU V OBLASTI MECHANIKY. ZAKLÁDÁ ZNAČKU, KTERÁ PO DLOUHÁ LÉTA AŽ DO DNEŠNÍ DOBY URČUJE TRENDY CYKLKISTIKY. TEN BÁJEČNÝ CYKLISTA SE JMENUJE CINO CINELLI.

   PAMĚTNÍCI A ZNALCI HISTORIE SI HO MOŽNÁ BUDOU PAMATOVAT, JAKO VÍTĚZE SLAVNÉHO ZÁVODU MILANO – SANREMO. ALE MNOHEM VÍCE LIDEM – CYKLISTŮM SE VYBAVÍ CINELLI, JAKO TVŮRCE PRVNÍCH HLINÍKOVÝCH ŘIDÍTEK, PRVNÍHO MODERNÍHO PLASTOVÉHO SEDLA ČI PRVNÍCH RYCHLOUPÍNACÍCH PEDÁLŮ.

     UBĚHNE 30 LET A CINO PŘEDÁVÁ SPOLEČNOST MLADÉMU PRŮMYSLNÍKU LÍDRU V OBLASTI OCELOVÝCH TRUBEK, ČLOVĚKU S VELKOU LÁSKOU K CYKLISTICE ANTONIU COLOMBOVI. ANTONIO MÁ KOLO V SRDCI, MYSLÍ JE VIZIONÁŘ A VIDÍ DALEKO ZA SVOU PŘÍTOMNOST. TRANSFORMUJE SPOLEČNOST A MĚNÍ PŘEDSTAVY O KOLE. VÝSLEDKEM JE PROJEKT LASER (RÁM TYPU „KOZA“) ZAVÁDÍ REVOLUČNÍ METODU TIG SVAŘOVÁNÍ. VYHRÁVÁ PRESTIŽNÍ CENU ZA DESIGN COMPASSO D´ORO, JAKO JEDINNÝ ITALSKÝ CYKLISTICKÝ VÝROBCE! A ZÍSKÁVÁ PRO ZNAČKU CINELLI 28 ZLATÝCH MEDAILÍ NA OLYMPIJSKÝCH HRÁCH A MISTROVSTVÍ SVĚTA.

    SOUČÁSTÍ D.N.A. CINELLI BYLA VŽDY SOUTĚŽIVOST A TOUHA PO VÍTĚZSTVÍ. CINELLI ŘIDÍTKA SI VYBÍRAJÍ TAKOVÍ MISTŘI JAKO LEMOND, FIGNON, HINAULT A CHIAPPUCCI. NEMLUVĚ O IKONÁCH CYKLISTICKÉHO SPORTU LANCI ARMSTRONGOVI A MARIU CIPOLLINIM

    V ROCE 1985 CINELLI OBJEVUJE PRO ITÁLII PRVNÍ MTB „RAMPICHINO“. O DVA ROKY POZDĚJI JE TO OPĚT CINELLI, KTERÉ PŘEDSTAVUJE SVĚTU KORKOVOU OMOTÁVKU CORK RIBBON.

    V ROCE 1986 CINELLI ŠOKUJE SVĚT NOVÝMI NÁSTAVCEMI NA ŘIDÍTKA SPINACI. TUTO NOVINKU POUŽÍVÁ VÍCE NEŽ 800 000 CYKLISTŮ PO CELÉM SVĚTĚ! BOHUŽEL POD TLAKEM KONKURENCE, UCI ZAKAZUJE POUŽÍVÁNÍ TÉTO NOVINKY NA VŠECH SOUTĚŽÍCH.

     S NOVÝM STOLETÍM JE TO OPĚT CINELLI, KTERÉ PŘICHÁZÍ S NOVÝM KONCEPTEM CYKLISTICKY ULICE - FIXIE. TAKTÉŽ, NA ZAČÁTKU STOLETÍ UVÁDÍ NA TRH, JAKO PRVNÍ KOMPAKTNÍ KARBONOVÉ ŘÍDÍTKA.

   KAŽDÝ CYKLISTA, KTERÝ MÁ NA SVÉM KOLE CINELLI SE TAK STÁVÁ SOUČÁSTÍ TÉTO FASCINUJÍCÍ HISTORIE. 


Vyberte podkategorie CINELLI / rámy, díly :