Výrobci
NOVINKY

pracovní doba a telefonní spojení:

 

Po - Pá: 10:00 - 19:00

 

obchod:

servis / prodejna:

+420 739 867 193

servis / velkoobchod:

+420 596 768 599

kancelář:

+420 596 745 693

 

 

Domů /
Canon Digital EOS 450D Tělo
EOS 450D spojuje bezkonkurenční výkon se snadnou obsluhou v lehkém, ergonomicky dobře řešeném těle. Zachyťte svět okolo vás pomocí snímače CMOS s rozlišením 12,2 megapixelu a nejnovějších technologií Canon.
 

Vlastnosti

  • 12,2megapixelový snímač CMOS
  • 3,5 sním./s
  • 9bodový širokoplošný AF
  • Integrovaný čisticí systém EOS
  • 3,0” LCD displej s režimem Live View
  • Procesor DIGIC III
  • Velký, jasný hledáček
  • Úplné ovládání obrazu
  • Kompaktní a lehké tělo
  • Kompatibilní se všemi objektivy EF/EF-S a blesky Speedlite EX

12,2megapixelový snímač CMOS

 
Snímač CMOS s rozlišením 12,2 megapixelu umožňuje zachycení objektů s vynikajícím prokreslením detailů, tisk snímků v plakátové velikosti a pořizování výřezů. Snímače CMOS společnosti Canon, které vykazují mimořádnou citlivost za slabého osvětlení a prakticky nulový šum, jsou rovněž pozoruhodně energeticky úsporné.
 

Sériové snímání 3,5 sním./s

 
EOS 450D při sériovém snímání rychlostí až 3,5 snímků za sekundu dokáže zachytit až 53 velkých JPEG snímků (6 snímků ve formátu RAW).
 

9bodový širokoplošný AF

 
9 AF bodů je v rámečku rozmístěno tak, aby bylo možné lépe zaostřit na objekty mimo střed. Středový AF bod je mimořádně citlivý senzor křížového typu, který zajišťuje rychlé a přesné zaostřování s objektivy se světelností f/2.8 a výše.
 

Integrovaný čisticí systém EOS

 
Vestavěný systém ochrany proti prachu používá tři způsoby pro zamezení zobrazení skvrn na snímcích. (1) Speciální materiály potlačují usazování prachu ve fotoaparátu. (2) Jednotka automatického čištění snímače setřásá prach ze snímače při každém zapnutí a vypnutí fotoaparátu. (3) Velmi odolné skvrny jsou mapovány pro jejich snadné odstranění v aplikaci Digital Photo Professional.
 

3,0” LCD displej s režimem Live View

 
Jasný LCD displej s úhlopříčkou 3,0” poskytuje ostré zobrazení snímků pro kontrolu jejich zaostření a kompozice a 10x zvětšení pro prohlížení jemnějších detailů. Při fotografování z nestandardních poloh můžete v režimu Live View komponovat snímky pomocí LCD displeje a vybírat z různých režimů zaostření.
 

Procesor DIGIC III

 
Procesor DIGIC III, proslulý svou přesností vyvážení bílé, reprodukuje barvy mimořádně přesně a realisticky. Zachycené snímky jsou zpracovávány se 14bitovou barevnou hloubkou pro dosažení hladkých přechodů tónů. DIGIC III pracuje efektivně a snižuje spotřebu energie na minimum, ale přitom zajišťuje mimořádně rychlou odezvu fotoaparátu.
 

Velký, jasný hledáček

 
Velký a jasný hledáček umožňuje snadnou kompozici snímané scény.
 

Úplné ovládání obrazu

 
Fotoaparát vám nabízí plnou kontrolu nad parametry zpracování obrazu, a to díky volbám režimu Picture Style (Styl obrázku). Kontrast, ostrost a sytost lze uživatelsky nastavit ve fotoaparátu nebo pomocí dodaného softwaru Picture Style Editor. Digital Photo Professional, software pro zpracování RAW snímků, poskytuje veškeré nástroje pro správu a zpracování snímků ve formátu RAW.
 

Kompaktní a lehké tělo

 
Tělo fotoaparátu EOS 450D se vyznačuje dobrým ergonomickým řešením, umožňuje tedy přirozenou a snadnou obsluhu. Má kompaktní rozměry a hmotnost pouhých 475 gramů.
 

Objektivy EF a příslušenství

 
EOS 450D je kompatibilní s více než 60 objektivy EF/EF-S a všemi blesky Speedlite EX.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.