Výrobci
NOVINKY

pracovní doba a telefonní spojení:

 

Po - Pá: 10:00 - 19:00

 

obchod:

servis / prodejna:

+420 739 867 193

servis / velkoobchod:

+420 596 768 599

kancelář:

+420 596 745 693

 

 

Domů /
Canon Digital EOS 1000D tělo
Fotoaparát EOS 1000D s 10,1megapixelovým snímačem CMOS a technologiemi převzatými z profesionálních modelů Canon nabízí vynikající výkon příznačný pro řadu EOS a snadnou obsluhu za příznivou cenu.
 

Vlastnosti

  • Snímač CMOS 10,1 Mpx
  • Až 3 sn./s
  • 7bodový širokoplošný AF
  • Obrazový snímač se samočisticím systémem
  • 2,5” LCD s režimem Live View
  • Procesor DIGIC III
  • Slot na karty SD/SDHC
  • Volby režimu Styl obrázku
  • Kompaktní a lehký
  • Kompatibilní s objektivy EF/EF-S a blesky Speedlite EX

Brána do tvůrčí dimenze

 
10,1megapixelový snímač CMOS zachycuje detaily v kvalitě, která umožní tisk fotografií formátu A4 i z výřezů pořízených snímků, a zajišťuje čisté a ostré snímky při fotografování za slabého osvětlení.
 
Pro dynamické záběry přímo z centra děje nabízí fotoaparát EOS 1000D sériové snímání velkých snímků JPEG rychlostí až 3 snímky za sekundu do zaplnění paměťové karty. Při použití karty s kapacitou 2 GB tak umožní nasnímat až 514 snímků bez přerušení.
 
Systém širokoplošného automatického ostření používá 7 samostatných zaostřovacích bodů, které rychle zaostří na snímané objekty. Středový zaostřovací bod umožňuje ostření i při snímání za podmínek se slabým osvětlením nebo nízkým kontrastem.
 
Vestavěný systém ochrany proti prachu Canon chrání snímky před jeho působením třemi způsoby: omezuje tvorbu prachu uvnitř fotoaparátu, setřásá prach ze snímače při každém zapnutí či vypnutí přístroje a mapuje odolávající prachové částice, jež odstraní software Digital Photo Professional, který je součástí dodávky.
 
Režim živého náhledu Live View, kterým disponuje 2,5” LCD displej fotoaparátu, vám dovolí komponovat a pořizovat snímky z neobvyklých a obtížných úhlů. Displej rovněž poskytuje vysoce kvalitní přehrávání záběrů s vynikajícím prokreslením detailů a široký pozorovací úhel pro snadné prohlížení snímků společně s přáteli.
 
Velký, jasný hledáček umožňuje kompozici snímaných objektů i za velmi obtížných světelných podmínek.
 
Špičkový procesor Canon DIGIC III používaný v profesionálních modelech EOS zajišťuje rychlou odezvu fotoaparátu, přesnou reprodukci barev, rychlý náběh a nízkou spotřebu energie.
 
Díky schopnosti snímání na běžně používané formáty paměťových karet SD/SDHC je EOS 1000D ideální pro uživatele, kteří již vlastní zařízení s podporou SD.
 
Volby režimu Styl obrázku (Picture Style) dovolují plnou kontrolu nad obrazovým ztvárněním a podáním snímků. Kontrast, ostrost a nasycení lze upravit přímo ve fotoaparátu nebo pomocí obsáhlé softwarové sady Canon, která je součástí dodávky fotoaparátu EOS 1000D.
 
EOS 1000D, dosud nejmenší a nejlehčí model řady Digital EOS, váží pouhých 450 g a díky dobré ergonomii poskytuje při používání maximální pohodlí.
 
EOS 1000D je kompatibilní se všemi objektivy EF/EF-S, zábleskovými jednotkami Speedlite EX a systémovým příslušenstvím EOS.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.